ZABIEGI TWARZ

zabiegi na twarz

ZABIEGI CIAŁO

Pod powierzchnią skóry, którą widzisz – jest skóra jakiej pragniesz.

Odkryj ją już dziś.

bony upominkowe

Podaruj bliskim wyjątkowy prezent! Bon na zabiegi w www.instytut-dermalogica.pl

oferta dla firm

Oferta dla firm jest elastyczna i indywidualnie dostosowywana do potrzeb.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego gabinetu medycyny estetycznej, który powstał z myślą o osobach ceniących profesjonalizm. Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, indywidualnie dostosowane do Państwa wymagań, a także wykonać makijaż permanentny Long Time Liner wykonywany przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce.

Instytut korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetów Medycznych zapewniające o efektach ich stosowania.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym gabinetem DERMALOGICA® w Koszalinie, który został stworzony z myślą, aby zapewnić Państwu kompletny panel najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia.

W gabinecie DERMALOGICA można zakupić również dermoceutyki, specjalnie dobrane do potrzeb Państwa skóry, których stosowanie intensyfikuje i przedłuża efekty terapii.

Oferta Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA jest bardzo szeroka, zróżnicowana oraz indywidualnie dobrana do potrzeb Państwa skóry.

Wieloletnie doświadczenie, nieustanne śledzenie trendów z zakresu medycyny estetycznej i dynamiczny rozwój są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

 

http://prestizkoszalin.pl/2016/05/dermalogica-edyta-szuplak-slupczewska-pasja-i-wiedza/

 

Pod powierzchnią skóry, którą widzisz, jest skóra jakiej pragniesz. Odkryj ją już dziś.

 

Serdecznie zapraszam,

Edyta Słupczewska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Dermalogica-Koszalin 4

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

 Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica®

ul. Zwycięstwa 40/55-56
C.H. JOWISZ (I Piętro), Koszalin

 Zadzwoń lub napisz dowiesz się więcej

668 46 92 40
instytutdermalogica@op.pl